Příprava snoubenců na darování se v manželství

Zpět

Publikace

Autoři: Stanislav Tomšíček, Taťána a Libor Blažkovi

Publikace byla sestavena absolventy Studia manželství a rodiny na Papežském institutu Jana Pavla II. pro studium manželství a rodiny, který působil při Lateránské univerzitě. Autoři, jakožto absolventi zmíněného studia, vnímali potřebu podělit se o "bohatství nauky a poznání", které při studiu získali. Výsledkem je tato publikace, která odpovídá nejen na duchovní dědictví svatého papeže Jana Pavla II., ale mistrně je navazuje na aktuální učení papeže Františka, a zároveň zohledňuje Směrnice vydané Českou biskupskou konferencí, jakož i nedávno vydaný dokument Dikasteriem pro laiky, rodinu a život s názvem: "Katechumenátní cesty pro manželský život" (15. 6. 2022). 

Jedná se o metodiku pro ty, kdo snoubence na manželství připravují (220 stran v kovové kroužkové vazbě) a pracovní sešit pro snoubence, kteří procházejí přípravou (101 stran v lepené vazbě). 

Můžete si spustit nahrávku pořadu Radia Proglas, kde je prezentována tato publikace nebo nahlédnout do prezentace PowerPoint.

Ukázky: předmluva brněnského biskupa; předmluva autorů; obsah metodiky; ukázka z pracovního sešitu

Ceník: 1 metodika 400 Kč, 1 pracovní sešit 150 Kč; 1 metodika + 2 pracovní sešity = 600 Kč; 2 metodiky + 2 pracovní sešity = 950 Kč; od 50 kusů: sleva 5%; od 100 kusů: sleva 10%; od 200 kusů: sleva 20%

Rok vydání: 2022

UPOZORNĚNÍ: metodiky jsou v brněnském skladu již rozebrané, zájemce odazujeme na kolegy v Hradci Králové, kde jsou ještě metodiky i pracovní sešity k dispozici. Více informací zde.

Objednat lze na emailové adrese: blazkova@bihk.cz

VYPRODÁNO

Naše publikace

Uživatelský účet