Aktuality

Náhled

Vyšlo nové číslo Adnotatia

Publikováno: 4.12.2020

S radostí oznamujeme, že se podařilo vydat Adnotatio iurisprudentiae, tentokrát je hlavním tématem "uzavření manželství církevní formou". Více o časopisu naleznete zde.

Náhled

Co děláme za pandemie

Publikováno: 23.10.2020

Milí příznivci kanonického práva, v současné složité situaci, způsobené pandemií Covid-19, pokračujeme dál v činnosti způsobem, který je možný. Zahájili jsme původně pozastavené vyučování práva on-line formou, využíváme technických možností a hledáme nové cesty a dříve neznámá řešení. Také pracujeme na vydání nových publikací, na které se můžete v blízké době těšit. Do konce roku plánujeme další Testimonium martyrii, Adiuro te V a Adnotatio iurisprudentiae.

Náhled

Přesunutí konference o manželství 2020

Publikováno: 18.3.2020

Ve dnech 20.–22. 4. 2020 měla proběhnout konference o manželství a rodině na téma Éros a agapé v manželském životě. Z důvodu mimořádného nouzového stavu kvůli koronaviru se termín ruší. Konferece se uskuteční v jiném termínu.

Náhled

Možnost poslechu přednášek

Publikováno: 4.3.2020

Rádi Vám sdělujeme, že v sekci Archiv aktivit je možné si poslechnout odborné přednášky z některých konferencí. Zvláště zveme k poslechu přednášek ze Symposia kanonického práva ohledně tématu kán. 1095 CIC a z Konference o manželství na téma Rodina jako velký dar církvi a světu.

Naše publikace

Uživatelský účet