Ostatní publikace

Zpět

V této sekci naleznete publikace, které nejsou součástí jiných vydávaných edičních řad.

Testimonium martyrii - bulletin o tom, jak věřil Jan Bula a Václav Drbola
Publikace

Bulletin začal vycházet v roce 2020 v souvislosti s probíhajícím kanonizačním řízením Služebníků Božích, kněží brněnské diecéze Jana Buly a Václava Drboly, o nichž se můžete dozvědět na stránkách kanonizačního řízení. Bulletin vychází 3x ročně a jeho posláním je připravit věřící na kanonizaci zmíněných kněží, a zároveň poukázat na bohatství jejich ducha, jež může být inspirací a cenným podnětem pro život z víry každého z nás.

Bulletin je neprodejný a požadovaný počet kusů si můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře zde. K dispozici je ke stažení archiv vyšlých čísel.

NENÍ V PRODEJI ZDARMA
Denní modlitba církve, výběr textů pro významné dny liturgického roku
Publikace

Publikace vznikla z podnětu Královské stoliční kapituly v Brně, která slaví některé dny liturgického roku modlitbou církve za přítomnosti Božího lidu. V kostelích, kde se slaví liturgie hodin může být tato publikace vhodnou pomůckou. Požadovaný počet kusů je možné objednat na e-mailové adrese: knihy.akp@gmail.com

Obsah

Rok vydání: 2019

O způsobu objednání a doručení: zde

Cena: 200 Kč V případě většího počtu kusů uplatníme množstevní slevu!
Nevidívaný pohled
Publikace

Jedná se o rozjímavé básně ve spojení s obrazem. Kniha se zrodila ze součinnosti tří kněží: Mons. Karel Orlita napsal básně (pod pseudonymem Karel Václav), R. D. Václav Trmač poskytl fotografie a R. D. Jiří Plhoň vyhotovil sazbu.

Předmluva autora

Ukázka z knihy

Kniha je tištěna na křídovém papíře v pevné vazbě. Je vhodným dárkem, který potěší.

Rok vydání: 2017

O způsobu objednání a doručení: zde

Cena: 299 Kč Objednat lze na emailové adrese: knihy.akp@gmail.com

Naše publikace

Uživatelský účet