Konference o manželství 2020

Název: Konference o manželství - J. Granados - Éros a agapé v manželském životě. Sexuální morálka
Termín konání: 20.4.2021 - 22.4.2021
Místo konání: Vranov u Brna
Účastnický poplatek: 250 Kč
Termín pro přihlášení: do 10.4.2021 (nebo do naplnění kapacity)
Kontaktní údaje
Objednávka ubytování a stravování
  Ubytování Snídaně Oběd Večeře
19.4.
20.4.
21.4.
22.4.

Aktualizujte si, prosím, svůj požadavek na ubytování a stravu v tabulce. V případě, že potřebujete dietní stravu, specifikujte svůj požadavek v poznámce přihlášky. Děkujeme.

Účastnický poplatek: 250 Kč

Platba bude vybrána v hotovosti při registraci na místě.

Informace k ubytování

Ubytování se realizuje v Duchovním centru na Vranově u Brna ve dvou a více lůžkových pokojích a poplatek za ubytování, včetně snídaně, bude účastník hradit přímo v Duchovním centru po příjezdu na Vranov. Cena ubytování se řídí ceníkem služeb Duchovního centra.

Do poznámky v přihlášce prosím napište jméno/a účastníka/účastníků, se kterými si přejete být ubytován/a. Děkujeme.

Odeslání
Akademie kanonického práva je správcem osobních údajů přihlášených účastníků vzdělávací akce ve smyslu Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Osobní údaje výslovně uvedené v této přihlášce zpracovává na základě jejího podání, a to jen v nezbytné míře a rozsahu za účelem realizace tohoto vzdělávání a dále po nezbytně nutnou dobu z důvodu svých oprávněných zájmů. Přístup k nim mají jen příslušní pracovníci Akademie kanonického práva a osoby řádně pověřené organizací a vedením vzdělávací akce, na kterou se účastníci přihlašují. Účastníci mají právo žádat o doplnění, upřesnění či aktualizaci údajů, o informaci, které jejich osobní údaje správce zpracovává, o přístup k nim či jejich kopie. Dojdou-li k závěru, že jsou údaje zpracovávány neoprávněně, mohou požádat o jejich výmaz či omezení zpracování.
* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Naše publikace

Uživatelský účet